Багато людей вважають, що зелені стебла селери з хрусткими повна води, і здебільшого позбавлені будь-яких реальних або суттєві поживні речовини. Однак таке припущення неправильно, селера упакований повний поживних речовин, вітамінів, антиоксидантів, і всякі гарні речі, які наш організм потребує, щоб залишатися здоровим.

Їжу більше селери може принести багато позитивних змін у вашому тілі. Наприклад, дослідження показали, що вживання селери кожен день може допомогти захистити і зміцнити ваше зір і навіть скрасити ваші очі, роблячи їх більш і більш ясним. По суті, це також змушує вас виглядати свіжим обличчям і виглядає молодше. Плюс, чим краще ваш зір, тим менше доводиться напружувати очі і жмуритися.

Дивіться нижче список переваг для здоров’я, що селера може запропонувати нам. Супроводжуючі відео охоплює багато з таких, але будьте впевнені, щоб перевірити ще більше інформації про те, чому ви повинні прагнути, щоб включити більше селера в свій раціон.

Протизапальна – селера містить особливу, не містять крохмалю видах полісахариди, які, як вважають, щоб дати йому протизапальними властивостями. Він також містить антиоксиданти, які борються проти вільних радикалів, які є основним фактором запалення і хронічних захворювань, як рак і артрит. Крім того, ті, у кого виразковий коліт, хвороба Крона, або інших проблемах, пов’язаних із запаленням в травному тракті, можуть отримати велику користь від вживання в їжу селера, оскільки антиоксидантів у ньому було показано, і використовується, щоб ефективно лікувати ці умови.

Захищає і відновлює пошкодження на клітинному рівні – селера містить більше десятка різних видів антиоксидантів, включаючи флавоноїди, вітамін До, і lunularin. Ці антиоксиданти допомагають природно полегшити окисного стресу і допомогти нашим органам в усуненні заподіяння шкоди вільних радикалів, тим самим забезпечуючи захист для наших клітин, кровоносні судини і органи від них.

Регулює температуру тіла – високий вміст води селера і природним чином присутні електроліти допомагають регулювати температуру тіла, як зволожуючий і охолодження на дуже жаркий день.

Допомагає запобігти виразки – селера може допомогти запобігти виразки, ці маленькі хворобливі виразки в шлунку або тонкому кишечнику, формуючи, так як він містить певний тип етанол екстракт, який захищає травну систему підкладка. Дослідження показали, що селера значно збільшує кількість шлункового слизу, в слизовій шлунка, що є життєво важливим у захисті від виразок, ріпи і сльози. Це особливо актуально для людей, які страждають від низької або недостатнього рівня шлункового слизу, для початку.

Допомагає запобігти інфекції сечових шляхів – селера як журавлина в цьому відношенні, тому що він стимулює виробництво сечі, а також допомагає знизити рівень сечової кислоти. Це робить його прекрасним допомоги для надання допомоги в запобіганні та боротьбі з ісш та інших бактеріальних інфекцій у репродуктивному та/або травного тракту.

Допомагає Вам втратити вага – всього 10 калорій на палицю це дуже низькокалорійний, натуральний, і поки ще повні вітамінів і поживних речовин. Він також допомагає регулювати обмін речовин і заповнює вас вгору, тим самим зменшуючи ваше бажання після перекусити на менш здорові варіанти.

Останнє, але не менш, селери було доведено, щоб допомогти знизити рівень холестерину, запобігає високий кров’яний тиск і захистити нашу печінку від жиру наростити. Дивитися відео нижче, щоб зрозуміти всі ці моменти більш докладно, і не забудьте запастися селера в наступний раз, коли ви йдете в магазин!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here