Яйця японських перепелів-це не чудодійний засіб, який вилікує всі хвороби, але це, звичайно, не брати яйця не шкодять організму, а навпаки, вона може тільки допомогти йому.

Люди, які не використовують перепелині яйця і не знають, як вони будуть працювати з першого дня дістає яйце, два інших і так далі до п’яти штук, і продовжувати приймати щодня по п’ять штук. Рекомендується яйця приймаються в сирому стані за півгодини до їжі. Споживання можна збити з цукром, медом, молоком або соком, в залежності від ваших уподобань. Діти можуть з’їсти варені або смажені яйця, якщо вони не вживають в сирому вигляді.

Якщо Ліки не вистачило, можна повторити, або, принаймні, після двох місяців. Рекомендується приймати по дві процедури в рік.

Через століття, в Східній літературі, АПЛАЗІЯ збільшує корисність японської перепелині яйця. Особливо для зцілення циркуляція крові, серця, печінки, нирок, шлунку і мозку. М’ясо перепелів у минулому був тільки на королівських столах. Сьогодні практично немає родини в Японії щоденне меню, не ці яйця. Вони дуже багаті вітамінами А, B, З, D І Е, залізо, фосфор, цинк і важливі амінокислоти. За своєю поживністю перепелині яйця замінюють домашня курка.

Яєць і м’яса японських перепелів були невід’ємною частиною столу єгипетських фараонів і їх цілющі властивості в Китаї та Японії протягом століть відомо. Є численні письмові свідчення позитивного впливу на організм людини, в особливості системи крові і кровообігу, серця, печінки, нирок, шлунку і мозку.

В останні роки лікувальні властивості перепелиних яєць під сумнів багатьма вченими з Росії, Англії, Польщі і Чехії, і результати дивно: виявилося відмінним натуральним засобом для лікування багатьох захворювань. Однак, найбільш захоплюючий експеримент, який наочно показує, яке велике регенеративної здатності цих птахів з сімейства курей у виконанні тих, кого вже немає з їх характеристиками та знайомих. Справді, кілька років тому, в ході дослідження, проведеного японськими вченими, в той же час малі дози радіації опромінювали курячі і перепелині. Після були тільки один місяць перепелині яйця абсолютно здорові, щоб курка зберегла радіоактивності.

Цей пункт у спокої є достатньою підставою для твердження про те, що вікова Японська перепелине яйце справжній еліксир життя, але, на всяк випадок, ось кілька цікавих фактів: в середньому кожна перепілка відкладає одне яйце в день (в загальній складності 260 до 350 яєць в рік), і в той же час його вага складає майже десять відсотків від його загальної маси і, що найдивовижніше, перепілки помирають тільки від старості!

Японський перепелині яйця маленькі і веснянки, чи справжній еліксир життя.

Хто повинен споживати яйця японських перепелів?

Було сказано, що яйця японських перепелів позитивно впливають на кров і кровоносну системи, серце, печінка, нирки, шлунок і мозок, але призначені для тих, хто має проблеми з владою, як у випадку серйозного захворювання, профілактично може використовуватися усіма.

Однак, деякі групи були виділені на яких терапія є найбільш доцільним:
1. діти розвиваються
2. людей похилого віку
3. хворих і реконвалесцентів
4. людей, спеціальна дієта (дитина)
5. спортсмени і працівники фізичної праці

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here