Кріп використовують для кулінарних та медичних цілей протягом сотень років. Обидва насіння і листя можна використовувати.

Крім даючи сильний, пікантний, апетитного аромату і смаку, кріп володіє безліччю цілющих властивостей, які в основному виходять з певних сполук, називаних Монотерпени, а також флавоноїди, мінералів і деяких амінокислот.

Користь для здоров’я від укропии
1. Зменшує пошкодження ДНК і запобігає Рак

Компоненти монотерпенов кропу, як було показано, щоб активувати фермент глутатіон-s-трансферази, який допомагає прикріпити антиоксидант молекули глутатіону в окисленої молекули, які в іншому випадку не пошкодити в організмі.

Активність укропы ефірні олії кваліфікувати це як «самопророчества» їжа (як петрушка), які можуть допомогти нейтралізувати певного виду канцерогенів, таких як benzopyrenes, які є частиною сигаретного диму, мангал дим і кіптява від спалювання сміття.

2. Артрит

Кріп здавна відомий як протизапальний рослина, що означає, що він допомагає зменшити запалення і біль захворювань, таких як ревматоїдний артрит, подагра, артрит.

Він був використаний з давніх часів саме з цієї причини.

3. Догляд За Порожниною Рота

Насіння кропу і листя дуже гарні рота і освіжувачі дихання.

Крім того, ефірні олії в його бактерицидну, антиоксидантну і дезинфікуючий засіб у природі.

Завдяки цим властивостям, вони допоможуть кінець мікробної інфекції в роті і їх антиоксиданти мінімізують шкоду, заподіяну ясна і зуби вільними радикалами.

4. Порушення Менструального Циклу

Флавоноїди, ефірну олію кропу стимулюють і Emenagogic в природі, що означає, що вони стимулюють вироблення певних гормонів, які допомагають підтримувати нормальний менструальний цикл у жінок.

5. Розлади Дихання

Кемпферол і деякі інші компоненти флавоноїди і монотерпенов в ефірних маслах кропу є антигістамінними anticongestive і в природі, і допомогти очистити затори в дихальній системі з-за гістаміну, алергії або кашлю.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here