Якщо ви обговорюєте купівлю нової квартири в Києві, то одним з основних критеріїв, який ви будете розглядати, стане розташування вашої майбутньої «фортеці» ЖК «Лесной квартал» — приятные цены, отличные отзывы и новый качественный дом. Найчастіше початковий вибір можна звести до двох параметрами:

1. Я хочу жити в Києві, чого б мені це не коштувало.

2. Я хочу купити квартиру в якісному новому будинку за розумною ціною з можливістю дістатися до Києва за 15-20 хвилин.

Так вже виходить, що для більшості людей другий пункт стає більш вагомим — не всі можуть дозволити собі заплатити нинішню ціну за квартиру в Києві. В цьому і полягає основна причина зростання передмість Києва, зокрема Броварів — найбільшого з них.

Бровари — невелике місто. Його населення на сьогоднішній момент злегка перевищує 100 000 жителів. Здавалося б, не так багато, але якщо подивитися дані перепису 2010 року (84 000 осіб) можна зробити висновок, що за неповні 7 років місто виріс на 19%. Звичайно ж, настільки стрімке зростання київського передмістя був би неможливий без появи в межах Броварів якісних житлових комплексів. Одним з них є ЖК «Лісовий квартал», за відгуками — один з кращих РК не тільки в Броварах, але і в київському регіоні в цілому.

«Лісовий квартал» — житловий комплекс в центральній частині Броварів, 4 будинки вже здані в експлуатацію. У чому хороша репутація цього комплексу пов’язана з його розташуванням — всього в 10 хвилинах від будинків знаходиться ліс та сосновий бір, а близькість живої природи завжди була незрівнянною перевагою будь-якого житла.

На даний момент до складу комплексу входить 9 будинків. 4 з них здано в експлуатацію, два з яких – зовсім недавно. Залишилися будинки будуть побудовані і здані в експлуатацію поступово.

Про ЖК «Лісовий квартал» на форумах пишуть досить часто. З їх допомогою можна перевірити всю інформацію, яку забудовник декларує на своєму сайті http://l-kvartal.com.ua/

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here