Що таке кодування приладу?
Кодування є процесом, за допомогою якого глюкометр налаштовують для кожної упаковки використовуваних тест-смужок. Ви це робите або, вставляючи кодову смужку або кодовий чіп в глюкометр, або вводячи код вручну. Якщо цей етап не виконаний, глюкометр може видавати неточні результати, які можуть призвести до помилкової терапії. Зараз вже з’являються глюкометри http://acservis.com.ua/ru, які автоматично самі виставляють код. Просто будьте уважні і не забувайте про код.
Який краще купити глюкометр літній людині?
Для літньої людини важливо звернути увагу на такі пункти:
— великий екран і цифри
— глюкометр без кнопок або найбільш легкий у налаштуванні
— якщо виміри будуть рідкісні, тоді на довгий термін зберігання і використання тест-смужок.
— якщо погано бачить або не бачить зовсім, тоді з голосовим супроводом
— на вартість тест-смужок!!! Не кожен пенсіонер може собі зараз дозволити великі фінансові витрати.

Який краще купити глюкометр дитині і підлітку?
— Найкраще дитині або підлітку брати глюкометр в якому потрібно маленька крапля крові. Оскільки потрібно часто робити виміри цукру і часто проколювати пальчик, то прокол і обсяг краплі крові хочеться, щоб було якомога менше.
— Для підлітка звичайно важливий сучасний дизайн, щоб можна було і в школі, і в компанії з друзями зробити аналіз, а може і похвалитися незвичайним приладом.
— І ще один важливий пункт — вартість тест-смужок. Для хорошої компенсації дитячого та юнацького діабету рекомендується робити аналізи не менше 5-8 разів в день, щоб зрозуміти, чи правильно підібрана доза інсуліну на їжу, на фізичні навантаження. У підлітків в період статевого дозрівання, починають бушувати гормони, що теж дуже впливає на скачки цукрів.
Виходячи з цього, потрібно вибирати оптимальний варіант глюкометра, враховуючи витрати на часті виміри цукру.
І ще, не кожен глюкометр підходить для вимірювання цукру у новонароджених. Це теж завжди потрібно уточнювати у консультанта.
Який краще купити глюкометр для середнього віку?
Для середнього віку вибір найбільш простий. Важливі моменти:
— визначитися скільки разів на місяць ви плануєте робити аналізів.
— вибрати оптимальну вартість тест-смужок по фінансових витрат
— вибрати кращий дизайн глюкометра (залежить від вашого способу життя та індивідуальних побажань) і можливо рекомендації знайомих, у яких вже є подібний прилад.
Який краще купити глюкометр бізнесменові?
Для людей зайнятих, яким постійно колись, але потрібно підтримувати здоров’я і імідж раджу звернути увагу на елегантний дизайн, компактність і швидкість виміру.
Можна врахувати опцію підключення до персонального комп’ютера, щоб переносити інформацію з глюкометра і мати можливість перегляду графіка отриманих результатів. З цими графіками потім зручно приходити до лікаря або самому робити потрібні коригування в лікуванні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here