Еротичний масаж

0
26

В європейських країнах масаж, як форма інтимних маніпуляцій з чоловічим або жіночим тілом, став «модною фішкою». Це й не дивно. Користь від еротичного масажу безсумнівна, а в якості підготовки до тривалих сексуальних ігор неоціненна взагалі. У нашій статті ви прочитаєте для чого потрібен еротичний масаж https://vipmassage.kiev.ua/en, які цілі і завдання виконує а також багато чого цікавого.

Тисячі років тому в Стародавньому Китаї та Індії жерці були добре обізнані про чарівну силу впливу пальців і тіла на певні точки біфуркації, що приносить людині не тільки користь, але і неймовірне задоволення.
Як робити еротичний масаж за допомогою техніки точкового масажу — цього навчалися в стародавніх китайських храмах молоді красиві дівчата після ретельного відбору. Вони вміли годинами продовжувати статеві гри, контролюючи чоловічу ерекцію так довго, скільки це було потрібно для релігійних цілей. В Індії тим часом розроблялася ціла система збуджуючих дотиків з мистецтвом застосування масел, значно підсилюють бажання.
У наш час багато секретів цього таємничого дійства загублені, а сам сексуальний масаж розглядається як елемент прелюдії, для встановлення інтимного контакту між чоловіком і жінкою.
Використовуйте повсюдно еротичний масаж, як бажання і вміння дарувати своєму партнеру позитив. Якщо ви одного разу випробували цю чудову магію на собі, то захочете насолоджуватися нею до нескінченності.

ПОДЕЛИТЬСЯ

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ