В європейських країнах масаж, як форма інтимних маніпуляцій з чоловічим або жіночим тілом, став «модною фішкою». Це й не дивно. Користь від еротичного масажу безсумнівна, а в якості підготовки до тривалих сексуальних ігор неоціненна взагалі. У нашій статті ви прочитаєте для чого потрібен еротичний масаж https://vipmassage.kiev.ua/en, які цілі і завдання виконує а також багато чого цікавого.

Тисячі років тому в Стародавньому Китаї та Індії жерці були добре обізнані про чарівну силу впливу пальців і тіла на певні точки біфуркації, що приносить людині не тільки користь, але і неймовірне задоволення.
Як робити еротичний масаж за допомогою техніки точкового масажу — цього навчалися в стародавніх китайських храмах молоді красиві дівчата після ретельного відбору. Вони вміли годинами продовжувати статеві гри, контролюючи чоловічу ерекцію так довго, скільки це було потрібно для релігійних цілей. В Індії тим часом розроблялася ціла система збуджуючих дотиків з мистецтвом застосування масел, значно підсилюють бажання.
У наш час багато секретів цього таємничого дійства загублені, а сам сексуальний масаж розглядається як елемент прелюдії, для встановлення інтимного контакту між чоловіком і жінкою.
Використовуйте повсюдно еротичний масаж, як бажання і вміння дарувати своєму партнеру позитив. Якщо ви одного разу випробували цю чудову магію на собі, то захочете насолоджуватися нею до нескінченності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here