У кожній професії є своя велика історія. Ще в давнину такий вид терапії, як масаж, який переріс потім в спа процедури, став дуже популярний. Що ви знаєте про його історії? Історія народження і розвитку цього мистецтва, його техніки і напрямки і то яким масаж став зараз в цій статті.

До 18 століття в Європі мистецтво эротик массаж не вважалося професією, і масажисти називалися просто «банщика». Це були експерти в лікуванні ортопедичних захворювань, які ручним масажем допомагали людям позбутися від їх недуг. За допомогою різних технік «банщики», а точніше «банщиці», допомагали відновитися хворим після операцій, позбутися від кульгавості і захворювань суглобів. Так взяла початок нова професія — масажист.

Кращі «банщиці» успішно працювали з лікарями, знаходили клієнтів в своїх містах і ставали успішними підприємцями. Після появи закону про ліцензування залишилися самі обізнані й досвідчені масажисти, так з початку 20 століття стали відкриватися перші масажні салони.

Поряд з масажем застосовувалося лікування гімнастикою, вона просунула масаж на новий рівень. Фахівці в цій галузі користувалися системами рухів для зміцнення здоров’я пацієнтів, профілактики захворювань, а так само лікування травм. Випускники програми Королівського Центрального Інституту Швеції, які вивчали анатомію, фізіологію, гігієну здоров’я і різні патології, ставали фахівцями і працювали в лікарнях і клініках. У масажних кабінетах, поряд з масажистами вони допомагали, хто потребує допомоги хворим. На сьогоднішній день існує багато видів масажів і гімнастики, які популярні в сучасних салонах спа, які прийшли саме зі шкіл Швеції та Сполучених штатів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here