Навіси з полікарбонату amaister.com.ua/entrance на дачній ділянці можна використовувати для різних цілей заміського будівництва: автомобільний навіс, покриття для балкона, укриття для альтанки або гойдалок — все це робиться можливим при використанні полікарбонату.

Навіси для заміського будинку надійно захистять Вашу дитячу площадку від дощу і снігу. Наш навіс також вбереже Ваших дітей від палючого сонця. Під навісом можна влаштувати сніданок, обід або вечерю на свіжому повітрі.

У Вас є можливість створити саме такий навіс, який Ви хочете, завдяки величезній різноманітності кольорів полікарбонату. Синій навіс буде прекрасно гармоніювати з небом, зелений — знайде усамітнення з навколишнім Вас природою. Як правило, Світлопрозорий полікарбонат пропускає сонячне світло і чисте повітря, оберігаючи Вас від ультрафіолетового випромінювання і дощу. Навіси з полікарбонату перетворять Ваш дачну ділянку додатковим простором для затишного відпочинку. Використовуйте територію Вашої ділянки з комфортом!

Навіси з полікарбонату влаштовуються на міцну металеву конструкцію і фарбуються способом порошкового фарбування. У нашому асортименті Ви можете вибрати стандартні каркаси. Також ми виготовляємо каркаси за індивідуальним замовленням, використовуючи кований метал, який додасть навісу оригінальний і неповторний вигляд.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here