Кожен блокнот можна оформити абсолютно по-різному завдяки новітньому обладнанню, яким оснащено виробництво в компанії Sharkart.

Тут потрібно лише враховувати побажання замовника, як він бачить дизайн майбутнього блокнота або щоденника. У більшості випадків, наші клієнти купують фірмові блокноти таких форматів — А5 (його розмір 148х210 мм) і А6 (105х148 мм).

Щодо обкладинки, як правило, вона друкується за допомогою цифрового друку, а іноді і за допомогою шовкотрафарету. Внутрішні листи оформляються в тій же кольоровій гамі, що й обкладинка. Коштують фірмові блокноти з логотипом оптом недорого. У цьому бурхливо і стрімко розвивається, блокнот — необхідний атрибут кожного, в незалежності від сфери діяльності. Блокноты в деревянной обложке купляйте в інтернет магазині http://sharkart.com.ua.

Замовляючи блокнот в подарунок для клієнтів або бізнес партнерів, пам’ятайте, що цей предмет несе в собі рекламний характер, тому оформлення потрібно довірити досвідченим дизайнерам. Кожен день використовуючи якісний і зручний блокнот, клієнт завжди буде згадувати про вашу фірму позитивно.

І, звичайно ж, під рукою у нього в будь-який момент потрапляє контактна інформація. А застосування блокнотів на сьогоднішній день настільки широко, що всі області навіть не перелічити. Виробництво фірмових блокнотів відбувається в друкарні з постійним контролем якості.

Складається такий блокнот з трьох частин: обкладинки, блоку з листами і підкладки. Якісно виготовлений щоденник додасть солідності будь-якій фірмі. Крім того, це відмінні інвестиції в розвиток бізнесу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here