БДТ імені Г. А. Товстоногова і Інформаційно-методичний центр Центрального району Санкт-Петербурга відкривають запис в «Педагогічну лабораторію БДТ» на сезон 2017/18 року.
«Педагогічна лабораторія БДТ» — проект для петербурзьких вчителів. Учасники Лабораторії отримують конкретні навички в області театральної педагогіки: аналіз і обговорення вистави, технології створення театральних п’єс і вистав з дітьми, а також базові навички режисури і акторської майстерності, необхідні для вирішення актуальних педагогічних завдань. Заняття Педагогічної лабораторії в сезоні 2017/18 року будуть проходити у Великому драматичному театрі під час шкільних канікул. Викладачі лабораторії в цьому сезоні — Борис Павлович, Наташа Боренко, Тетяна Джурова, Марія Колосова, Яна Туміна, Сергій Казарновський, Олександр Демахін. Якщо ви шукаєте бдт билеты захлдьте на наш сайт biletprivet.ru.
Вступні співбесіди пройдуть в Інформаційно-методичному центрі Центрального району 17 і 18 жовтня 2017 року. Детальніше про запис на співбесіду і програмою — на сторінці «Педагогічної лабораторії» в розділі «Епоха просвітництва».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here