23 і 24 жовтня на історичній сцені Маріїнського театру відбудуться вистави Національної опери Естонії. Для гастролей в Санкт-Петербурзі колектив привіз дві постановки: балет Едуарда Тубіна «Домовой» в хореографії Марини Кеслер і оперу Георга Фрідріха Генделя «Рінальдо» в постановці Вільяма Релтона.

23 жовтня (19.00) в Маріїнському театрі афиша мариинского театра буде представлений балет «Домовой» — перший естонський балет і перший твір Едуарда Тубіна для музичного театру. За словами композитора, партитура повністю заснована на народній музиці, що «робить цей балет невичерпною скарбницею». Прем’єра «Домового» відбулася в 1943 році в Театрі Ванемуйне — за диригентським пультом стояв сам композитор, хореографом вистави виступила Гайда Урбел. Через рік балет у постановці Рахель Олбріх показали в Національній опері Естонії, але незабаром будівля театру сильно постраждало від бомбардування, і спектаклі припинились. У 1999 році «Домовой» був знову поставлений на сцені Національної опери Естонії хореографом травня Мурдмаа. Петербурзьким глядачам естонська трупа представить четверту за рахунком версію «Домового» (хореографія і сценографія Марини Кеслер). У головних партіях: Анатолій Архангельський (Господар), Андреа Фаббрі (Чорт), Патрік Фостер (Домовик), Євген Гриб (Батрак), Марта Навасардян (Господарська дочка). За пультом оркестру Національної опери Естонії — Велл Пяхна.

24 жовтня (19.00) на історичній сцені Маріїнського театру відбудеться показ опери Георга Фрідріха Генделя «Рінальдо» в постановці Вільяма Релтона. У головних партіях виступлять: Мати Турі (Готфрід), Хелен Локута (Альміра), Моніка-Евелін Лійв (Рінальдо), Лютий Мадісте (Євстафій), Рауно ЕЛП (Аргант), Хелен Лепалаан (Армида), Лютий Лаур (Маг). За диригентським пультом — визнаний фахівець в області музики середньовіччя і бароко, творець і керівник відомого Ансамблю Hortus Musicus —

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here