Тим, хто вже проводив свій відпочинок в Криму, особливо на його Південному березі, знайомі ситуації, коли в середині літа після шторму з глибини піднімається непрогріта вода температури приблизно + 16-17 градусів. Тут, в мілководній Каламітській затоці, який дуже добре прогрівається променями сонця, такого просто не може бути.

У літні місяці населення Євпаторії збільшується в 5-6 разів, набагато перевищуючи півмільйона мешканців. Однак незважаючи на невеликі розміри міста місця в ньому вистачає всім: до послуг відпочиваючих — сучасні готелі Євпаторії, розташовані в різних частинах міста, в тому числі і зовсім поруч з морем, зручні готелі (в Євпаторії їх кілька десятків). І, зрозуміло, кожен відпочивальник знає, що Євпаторія — це пансіонати, Євпаторія — це санаторії. Адже Євпаторія — це перш за все здравниця. Поехать в Крым. Поездки на микроавтобусе Харьков Крым и обратно.

Для тих, хто хоче цілеспрямовано зайнятися своїм здоров’ям, в місті працюють великі установи з солідною медичною базою і власними клініками. Вони пропонують фізіотерапевтичні процедури, грязьове лікування, воду з мінеральних джерел, тут працює кваліфікований, по-справжньому професійний медичний персонал — запевняємо, що після такої відпустки холодною зимою ви жодного разу не захворієте і не раз згадаєте відпочинок в Євпаторії.

До речі, для того, щоб скористатися всією цією медичною базою, зовсім не обов’язково вважати, що єдиний варіант відпочинку, який для вас доступний в Євпаторії — це санаторії. Набратися сил і підлікуватися можна і без путівки, тим більше, що сама Євпаторія — санаторій під відкритим небом з прекрасним морським і степовим повітрям. Це місто розташоване в просторого степу, і свіжий морський бриз відчувається за багато кілометрів углиб півострова, а прямо біля берега моря можна почути аромати степових трав, принесені теплим нічним вітром. Влітку тут рідко бувають дощі, а кількість сонячних днів в році досягає 290 — і цього вистачить, щоб на всю зиму запам’ятати відпочинок в Євпаторії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here