— Ігор, таке відчуття, що «Зеніт» зіткнувся з сюрпризом в першому таймі, що «Рубін» почав грати так само, як ЦСКА в першому таймі, — такий же серйозний пресинг.
— Та ні. В принципі, вони завжди діють агресивно, тим більше у них два нападаючих. Перший тайм — так, нав’язали боротьбу, в другому таймі вони підсіли, у нас були моменти, але шкода, що не використали свої шанси.

— Ви знали, що «Рубін» просідає в кінцівці? Що в першому таймі, що в другому — це по статистиці. Чи знала про це команда?
— Особисто я не знав про це. Я думаю, що ми пішли вперед і вони просіли через це. А так особливо не спостерігав за цим в попередніх матчах.

— У вас у самого був чудовий момент, можете його описати? Коли обіграли гравця, а далі не вийшло забити.
— Обіграв гравця, і не вийшло забити. Прикро, був хороший момент, хороший шанс допомогти перемогти, але не вийшло використовувати свій шанс.

— Було відчуття, що в другому таймі перестроювання спеціально для вас були, що ви все частіше і частіше були у штрафний, створювали моменти і самі били по воротах.
— Та ні, ми, в принципі, тільки хвилин на десять переключилися на іншу тактику, а так — як починали гру в чотири захисники, так і продовжували, просто десь у «Рубіна», я думаю, вже не було сил високо пресингувати . Через це з’явилися у нас зони.

— «Зеніт» билеты на зенит не може забити вже чотири матчі поспіль. Ми говоримо про те, що це вже криза. Як це всередині команди переживається? Як ви це називаєте?
— Ну, звичайно, ми всі переживаємо через це, тому що ми не набираємо очки, десь щось не виходить, але ми старанно працюємо, щоб виправити цю ситуацію, і дай бог, щоб після перерви на збірну у нас вийшло забити і ми почали перемагати.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here