Зуби потрібно чистити двічі на день, після кожного прийому їжі користуватися ниткою і два рази в рік відвідувати стоматолога. Це звичайні факти, якими нікого не здивуєш. Нижче ви можете прочитати щось цікаве про зуби, щоб розширити кругозір.

Про дитячу щелепи
Сучасні мудрі уми давно усвідомили, що людські зародки зубців створюються до народження дитини. Однак давним-давно Гіппократ припустив, що перші зуби формуються з материнського молока, оскільки вони починають прорізатися саме під час годування дитини грудьми. Саме з часів Гіппократа перші двадцять зубів називають молочними. Стоматология на Маяковского в Киеве Stomat-mayak.kiev.ua заходьте на наш сайт stomat-mayak.kiev.ua.

Середньовічний освіжувач дихання
За часів, коли зубну пасту ще не винайшли, проблему естетики зубів і неприємного запаху вирішували просто. У хід йшов звичайний віяло. З його допомогою ховали рот, щоб приховати дефіцит зубів у роті. Якщо ж зуби були присутні, але були не здорові, за допомогою віяла відганяли неприємний аромат.

американська стоматологія
Прикрашати щелепу було модно ще у древніх інків. Вони створювали коронки з панцирів мідій. Коли археологи знайшли на території сьогоднішнього Гондурасу шматок черепа, частина зубів у нього були замінені. Також великою популярністю користувалися кварцові і аметистові замінники зубів. У музеї в Перу є череп, в якому всі 32 зуба замінені.

Також цікаві факти про зуби демонструють давні племена майя. Вони тільки інкрустували різці, а не замінювали їх повністю, на відміну від інків. Майя 2,5 тисячі років тому вставляли в ікла напівкоштовні і дорогоцінні камені. Як і сьогодні, такі прикраси говорять про високий статус і достатку власника.

Кілька разів знову з’являвся тренд на зубні прикраси протягом всієї історії людства. Коли в море царювали пірати, їх фаворитки ходили з зубами, створеними з натуральних діамантів. Зараз достеменно невідомо, наскільки зручно було ними користуватися. Сьогодні така мода на інкрустацію зубів знову на піку популярності. Багато знаменитих зірки вставляють дорогоцінні камені собі в емаль.

Справжнісінький лот
Найдорожчим по праву визнаний природний різець Ісаака Ньютона. Його продали на аукціоні за $ 4650 аристократу, який побажав залишитися невідомим. Він планував вставити в перстень придбання, щоб воно завжди залишалося з новим власником. Це сталося в 1727 році.

Є люди, які вважають за краще робити прикраси з власних видалених зубів. Колишній чоловік Скарлетт Йохансон Райан Рейнолдс, колись отримав в подарунок від дорогої дружини намисто з золота, інкрустоване одним з різців актриси.

Вченими були помічені цікаві факти про зуби людини, а точніше, двох людей — однояйцевих близнюків. Якщо у одного з них не було зуба з деяких причин, то в іншого аналогічної частини щелепи також не було.

Ще два факти про зуби і одна порада
Багатьом дітям розповідають казки про зубну фею. У Мексиці цю роль для дітей відіграє зубна миша.

Вперше в Швейцарії електрощітку для зубів запатентували після Другої світової війни. У той час вона функціонувала від мережі, а не від акумуляторів. Багато порахували ідею дивною, але вона швидко знайшла споживчу любов. Сьогодні близько 12% людей по всій земній кулі використовують електричну щітку.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяИгорь Янковский
Следующая статьяВокал

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here