Ми вже згадали, що дохід оператора буде залежати від часу, так само, як і зарплата моделі. Клієнт в чаті щохвилини відправляє дівчині фіксовану суму, і тому чим довше спілкуватися, тим більше можна отримати. Перекладач виступає в ролі помічника, і дохід оператора чату залежить в тому числі від ефективності роботи моделі. Підвищити якість спілкування в силах саме перекладач, адже без нього дівчина, яка не володіє іноземними мовами, не в силах зрозуміти, чого ж хоче від неї співрозмовник. Так, оператор буде працювати за двома напрямками:

Переводити сказане / надруковане користувачем, щоб модель зрозуміла, про що йде мова. Робити це треба швидко і непомітно для клієнта, адже той не повинен запідозрити, що в бесіді є і третя сторона. Цікаво сколько зарабатывает переводчик видеочата?
Перекладати для користувача слова моделі / самостійно придумувати і друкувати відповідь, якщо цей варіант зручний для дівчини. У будь-якому випадку, працювати потрібно швидко, підбираючи слова відповідно до теми і настрою розмови, враховуючи, з якою людиною ведеться розмова.
Велика кількість постійних клієнтів, тривалі щоденні розмови відчутно підвищують дохід оператора вебкам і моделі, в парі з якою він працює. Перекладач може сам вирішувати, в які зміни виходити, скільки годин працювати, а також підвищувати ефективність, якщо йому хочеться збільшити щомісячну оплату. Ви можете запам’ятати головне правило отримання грошей в чаті: спілкуєшся більше — заробляєш більше! В нашій студії «Adelaida» зарплати стартують від 1000 $ — і це тільки початок! Хочете заробляти на нескладному перекладі діалогів в Інтернеті? Тоді не забудьте вивчити вимоги!

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяНержавіюча сталь
Следующая статьяМедправда

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here