Порошкове фарбування металу

0
297

Порошковая покраска металла це один з кращих до якості методів фарбування на сьогодні. Деталь або виріб з металу проходить попередню піскоструминну очистку для видалення корозії, старих шарів фарби і іншого, після чого на виріб спеціальним обладнанням наноситься шар фарби у вигляді порошку. Останнім етапом порошкового фарбування є полімеризація або спікання порошку в спеціальній камері високих температур. На виході отримуємо ідеальний шар фарби і якісний виріб.

Технології не стоять на місці. Це стосується і питання догляду за металом і конструкціями з цього матеріалу. Саме так з’явилася порошкове фарбування. Багато в чому вона перевершує звичайну, за допомогою рідкої фарби. Тому що вироби, які були пофарбовані саме порошковим способом, мають додаткові захисні і декоративні властивості. Їх термін служби буде значно продовжений.

Такий вид фарбування підходить для використання в різних сферах народного господарства, виробництва, промисловості. Його можна використовувати для різних металів.

Як відбувається порошкове фарбування алюмінію або інших металів? Суть процесу полягає в тому, що дрібні частинки фарби (за зовнішнім виглядом вони нагадують цвітну борошно), електризується і напилюється на виріб, осідаючи на ньому. Далі виріб з фарбою на поверхні відправляється в спеціальну піч, розігріту до дуже високої температури. Там порошок розплавляється і, таким чином, змочує поверхню, утворюючи міцну плівку певного кольору.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here