Мячи Селект сезона 2017

0
180

Мячи Селект сезона 2017

М’ячі Селект сезону 2017 вже з’явилися в наявності на полицях нашого інтернет-магазину. Яскраве розфарбування і оригінальний дизайн виділяє даний товар серед всіх інших. При польоті м’яч звертає на себе увагу гравців і глядачів. Виробник з Данії сумлінно попрацював над новою колекцією і представив широку лінійку м’ячів на будь-який смак.

Ціна на футбольні м’ячі Select в 2017 році стала, приблизно, на 18 відсотків вище, ніж у 2016 році. Даний факт безпосередньо пов’язаний з курсом гривні по відношенню до долара. Для бажаючих купити оптом або на команду, можна розраховувати на знижку.

Офіційний сайт Select з продажу товарів — http://soccer-shop.com.ua/c7-myachi_dlya_futbola/ball-select. Якісна гарантія — це Ваш захист і впевненість. Якщо ви купили товар і з ним щось сталося з вини виробника, Вам допоможуть швидко вирішити проблему.

Футбольні м’ячі Select мають уразлива ланка — це розбіжність шва. Найчастіше це пов’язано з перекачуванням. Якщо дотримуватися правильний тиск, яке написано біля отвору, то ця проблема сама собою зникне.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here