Наша компанія пропонує послугу — Видалення вм’ятин без фарбування, хоча точніше було б сказати видалення вм’ятин без порушення лакофарбового покриття. У цьому і полягає весь сенс технології. Іншими словами, якщо в результаті ДТП сталася деформація кузовних деталей, то приблизно в 80% випадків за допомогою спеціальних технологій вдається повернути ушкоджених деталей початковий, заводський вигляд із збереженням шагрені і первісної площини. Ми пропонуємо, у нас найкраще удаление вмятин Киев.

Дана технологія видалення вм’ятин має англійське скорочене навание «PDR» — Paintless Dent Repair, що буквально перекладається — видалення вм’ятин без фарбування.

Дана технологія істотно відрізняється від звичної нам рихтування кузова, після якої обов’язкова шпаклівка і фарбування поверхні.

Чому видалення вм’ятин без фарбування (PDR)?
Вартість робіт з видалення вм’ятин (PDR) приблизно в два рази дешевше лакофарбових робіт які включають рихтування, шпаклювання і фарбування кузова
Термін виконання робіт з видалення вм’ятин значно менше ніж при автомалярних роботах і часто становить не більше одного дня
Кузовні деталі залишаються нефарбованими, відповідно зберігається заводський колір і шагрень
Той факт, що машина не фарбувалася є безсумнівним плюсом при продажу автомобіля
Чому ми?
Ми завжди прагнемо до максимальної якості робіт, навіть якщо це йде в розріз з нашими фінансовими інтересами. Ми дійсно захоплені своєю справою і постійно підвищуємо свою майстерність, розвиваємо технології, стежимо за світовим розвитком технологій PDR. Маємо великий успішний досвід роботи.

Хто може розраховувати на нашу допомогу?
Будь-якому водієві який потрапив в неприємну ситуацію з ДТП ми завжди надамо безпосередню допомогу або ж консультативну. Більше того, ми наполегливо рекомендуємо перш ніж звертатися в «малярку» проконсультуватися з нашими майстрами з видалення вм’ятин. Дуже багато випадків коли вдається врятувати навіть здавалося б неремонтовані пошкодження. Тобто можливість або неможливість ремонту вм’ятини, а також фінальний результат видалення вм’ятини може визначити тільки практикуючий, досвідчений майстер з видалення вм’ятин (PDR).

У деяких випадках при неможливості видалення вм’ятин без пошкодження фарби, або фарба була пошкоджена при ДТП, ми пропонуємо високо якісне рихтування. Так, після такої рихтування необхідно буде звернутися до автомаляру, але після нашої роботи на поверхню деталі буде наноситися мінімальний шар шпаклівки і то не скрізь.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here