Акумулятор потрібен для накопичення електричної енергії і подальшого її використання. За таким же принципом працює і автомобільний акумулятор. Він не тільки запускає двигун, але і здатний живити деякі електричні пристрої і генератор. В інтернет-магазині «База Автозвука» можна купити різні моделі акумуляторів (вантажних, човнових, автомобільних, мото), тестери для АКБ тягові акумулятори, навантажувальні вилки, дроти, клеми, рідини та мастила, чохли. Наш онлайн-магазин працює 24 годину на добу! Ми пропонуємо Купить акб.

Характеристики акумуляторів

Акумулятори мають такі характеристики:

Ємність. Ці величина обчислюється в ампер-годиннику і показує, наскільки акумулятор може давати струм протягом якогось часу. Наприклад, якщо акумулятор має значення 40 Ah, то він може давати струм потужністю в 1 ампер протягом 40 годин.

Пускова потужність. Ця величина свідчить про ту вихідний потужності, яку здатний видавати акумулятор за 30 секунд, враховуючи температуру -18°. Завдяки цьому показнику, можна дізнатися, як швидко акумулятор зможе запускати холодний двигун.

Резервна ємність. Ця величина показує проміжок часу, за який акумулятор може дати струм 25 А (скільки часу знадобиться акумулятора, щоб підмінити зламався генератор).

Пристрій акумуляторів

Акумулятори або батареї влаштовані не складно. Вони складаються з пластикової ємності, яка заповнена кислотним електролітом. У цю ємність поміщається пара свинцевих електродів. Чистий метал при цьому рідко використовують, тому виробники часто використовують добавки сурми або калію. Такі домішки дозволяють отримувати енергію при низькій напрузі (близько 12 Вольт).

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяРабота
Следующая статьяБизнес-ланч

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here