Шалений темп сучасного життя вносить свої корективи в організацію харчування. У багатьох ділових людей і бізнесменів кожна хвилина на рахунку. І часто немає часу чекати в кафе або ресторані поки приготують замовлене блюдо і обслужать, кращий варіант замовити обід (Київ). Це легко виправити, якщо скористатися послугою бизнес-ланч (Киев). Сервіс даного формату передбачає готовий набір страв і їх приготування до приходу клієнтів. бизнес-ланч в Киеве став невід’ємною частиною переговорів і корпоративного харчування. Колектив кафе «Imperial Catering» йде в ногу з часом, оперативно реагує на запити сьогоднішнього дня. Тому правильна організація харчування із забезпеченням клієнтів смачною і корисною їжею і доставкою ланчів (Київ) – наша основна діяльність.

Бізнес-ланчі від «Imperial Catering»
Бізнес-ланч в Києві представляє собою запланований підприємством громадського харчування набір їжі, який включає перше і основне блюдо, салат. Ми заздалегідь готуємо тижневе меню і анонсуємо кілька варіантів ланчу на вибір. Стандартні пропозиції спрощують обслуговування, значно економлять час клієнтів. Асортимент страв, що включаються до складу бізнес-ланчу (Київ), великий і різноманітний. Сформоване меню кожного дня тижня відрізняється своїм підбором страв. У бізнес харчування входять ті ж страви, що і в основний перелік пропонованого меню. Щоденний обідній раціон добре продуманий і збалансований, всі продукти натуральні, якісні, свіжі.

Порції у нас великі, страви ситні і корисні. Ми насичуємо їх вітамінами, обов’язково включаючи сезонні овочі і фрукти. Весь асортимент – це не просто смачна їжа, а справжні витвори кулінарного мистецтва. Наші кухарі люблять свою роботу, віртуозно готують, вкладаючи в приготування їжі частинку своєї душі. І орієнтуються на смаки і гастрономічні пристрасті клієнтів. Тому в нашому меню превалює традиційна слов’янська кухня. Це смачна і корисна їжа.

Не секрет, що найпопулярніше перше – класичний український борщ, друге – вареники. Вони обов’язково присутні в меню бізнес харчування. Віддають належне наші кухарі і стравам європейської кухні. У переліку меню присутній італійська паста Карбонара, фарфалле, риба по-гавайськи, хачапурі та інші страви, приготовані за рецептурою національних кухонь різних народів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяАКБ
Следующая статьяСтенды

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here