Стільці — коли ж вони з’явилися?

У жодному історичному Писанні це питання не згадувалося.

Перші стільці можна побачити в шедеврах художників, фресках, і навіть на барельєфних малюнках. Зазвичай стільці зображувалися як місце для відпочинку монархів, з’явилися вони задовго до різдва Христового! Ми пропонуємо стулья кухонные купить Украина.

Стілець є універсальним предметом будь-якого інтер’єру. Ні, ну правда. Уявіть собі один день без стільця? Звичайно, це можливо, але навіщо позбавляти себе такого задоволення? Йшов час, стільці змінювалися разом з ним. Завжди були поруч з людиною, приносячи комфорт в повсякденне життя. Нові технології дозволили зробити прорив у виробництві стільців, що по праву назвати стілець важливим дизайнерським елементом в будь-якому інтер’єрі.

Магазини з продажу стільців в Україні представляють неймовірну кількість стільців, будь-яких форм, кольорів і напрямків. Що дозволяє полегшити вибір стільців. Адже скільки людей – стільки й думок.

Щоб купити стільці для вашого будинку приніс задоволення, ми розповімо, які вони бувають.

Офісний

Стілець для офісу характерні функцією блокування нахилу спинки і цільними підлокітниками, що дозволяє одержати максимальний комфорт про перебування на робочому місці.

Барні

Сидіння, частіше круглої або квадратної форми, може комплектуватися спинкою. Барні стільці можуть бути виконані з дерева або металу, а також має підніжку для більш зручного розташування ніг. Стілець на найчастіше використовуються в заклади громадського харчування, барах. Варто звернути увагу, що барні стільці можуть доповнювати будь-який стиль, будь то класичний стиль або прованс.

Прозорий

А ось і наші улюбленки, пластикові стільці!

Моделі виконані з прозорих матеріалів, додають простору легкості і затишку. З боку вони здаються такими крихкими, але видимість оманлива. Сучасний пластик (поліпропілену і полікарбонату), дозволяє їх зробити міцними, що дозволяє витримувати навантаження більше 120 кг.

Прозорі стільці використовують як в приміщенні, так і на вулиці (літній терасі, на природі). Пластик швидко сохне після дощу і не псується від вологи. У нас в салоні ви можете купити стільці з пластику, вибравши відповідний варіант для себе.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here