Pizza capricciosa (каприччоза). Цим ласощам характерне додавання чорних і зелених оливок, артишоків, помідорів, моцарели і грибів. Pizza ai quattro stagioni – чотири сезони) — одна з найоригінальніших піц. Візуально вона поділена на чотири частини, в кожну з яких додають свої інгредієнти, що символізують сезони: зима – варені яйця і гриби, весна порадує артишоками і оливками, літо – це чорний перець і салямі, осінь – класичні помідори і моцарелла. Детальніше на
https://ilmolino.ua/ .

Крім традиційної піци, існують десертні. В якості начинки використовують джем, фрукти, сир, йогурт та інше, а тісто має кілька солодкуватий смак. Десертна піца може бути як традиційно круглої, так і в формі кільця. Ще один варіант піци має назву кальцоне (calzone). Це такий собі італійський пиріг. Його часто називають піцою закритої форми. В якості начинки використовують орегано, пармезан, моцарелу, гриби, шинку, рікотту. Це типове страви центральних і південних районів Італії. Неаполітанські піцерії піцерії Неаполя, які входять в асоціацію (AVPN), мають фірмовий логотип, на ньому зображений персонаж італійської комедії Пульчінелла з піцою в руках на тлі Везувію. Якщо ж піцерія не має подібного лого, це зовсім не означає, що вам подадуть погану піцу. Кожен поважаючий себе пиццайоли відповідає за якість своєю репутацією, тому не варто боятися відвідувати такі заклади. Найбільш популярними в Неаполі є наступні піцерії: Pizzeria Brandi – вважається найбільш відвідуваною серед туристів, так як саме тут була винайдена піца Маргарита. Da Michele — у цій піцерії проходили зйомки фільму по книзі Елізабет Гілберт» Їсти, молитися, любити » за участю Джулії Робертс. Як відомо, саме в Неаполь вирушила героїня покуштувати справжню піцу. З 1870 року в цій піцерії готують тільки два види піци – «Маргариту» і «Маринара». Піца для неаполітанця-це святе. Їжа в Неаполі уособлює, в першу чергу, культ, і лідером є піца, з пишним і м’яким тістом, ароматним сиром і соковитими помідорами.

Історія першої піци стає більш захоплюючою в XVI столітті. У цей період блюдо, дуже близьке до сучасної версії, з’явилося в італійському місті Неаполь. Будь-якого єдиного рецепту його створення ще не було. Коржі з начинкою готувалися по-різному і продавалися на вулицях.

З приходом 1552 року історія створення піци виходить на новий етап. В цей час в Європі вперше з’являються томати, завезені з Нового Світу (Америки). Ці овочі стали гармонійним доповненням до піци, проте довгий час не визнавалися верхами суспільства. Сама страва деякий час вживалося тільки бідняками і вважалося кращою їжею для людей, зайнятих фізичною працею.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here