Якщо ви хочете придбати арбалет, то ви потрапили за адресою. У нас ви можете знайти різноманітні моделі за найвигіднішими цінами від кращих світових виробників. У продажу потужні і дитячі арбалети фірм Man Kung, Poe Lang. Ми можемо запропонувати такі види як блоковий, рекурсивний або арбалет-шнеппер. Ми пропонуємо купить арбалеты.

Стрільба з сучасного арбалета з багатовіковою історією подарує Вам і Вашим друзям чимало годин яскравого, цікавого і веселого дозвілля. Маючи в розпорядженні арбалет з запасом стріл, можна забезпечити себе їжею в поході, розвагою на природі і вдома, записатися в стрілецький клуб Вашого міста, зайнятися історичною реконструкцією… та хіба мало куди заведе Вас шлях стрілка в пошуках цікавого проведення часу!

Будучи не тільки ігровим, спортивним інвентарем, а й будучи конкретно прикладним інструментом, арбалет перетворює свого володаря в мисливця, добувача, воїна.

Надійний рекурсивний, універсальний шнеппер, швидкісний Блочний — в будь-якому виконанні арбалет знайде свого прихильника і любителя. Різноманіття моделей розширює і варіант приклада-гвинтівковий, обріз, пістолетного типу.
Рекурсивні арбалети як правило купуються для полювання. Будучи найдемократичнішою за ціною моделлю, він в свою чергу відмінно підготовлений до умов роботи в грязі, лісі, поганих погодних умовах.
Блоковий арбалет-лідер у швидкості польоту стріли за рахунок роботи блоків, що розганяють стрілу до максимуму на кінцевій точці вильоту стріли. За рахунок цього володіє більшою забійною силою і дальністю ураження.
Шнеппер-тип стрілецької зброї, призначений для розважальної стрільби. За рахунок того, що стріляє як кульками, так і стрілками 15см – підійде для будь-якого віку, як маленькому шибенику, так і дорослому, який не бажає носити тяжкості, чоловікові.

Є свобода вибору і в матеріалах приклада арбалета-його можна замовити в класичному дерев’яному виконанні, з легкого і міцного алюмінію, або сучасного пластика — кожен має своє призначення і сильні сторони. Дерев’яні приклади більш Історичні, обробка підкреслює текстуру дерева-підходить в якості красивого подарунка, і настінного сувеніра. Алюміній-надійний, довговічний, наближений до моделей гвинтівок, припаде до душі цінителям військової тематики. Арбалет з прикладом із пластику-виключно прикладний інструмент. Використовуваний пластик має волого -, сонце-і морозостійкі характеристики, а полегшений приклад, підвищена міцність зроблять його незамінним для мисливців.
Кожен з представлених арбалетів в асортименті магазину пройшов випробування на міцність, довговічність і якість збірки.
Замки, дуги, тятиви, матеріал ложа наших арбалетів максимально надійні, випробувані фахівцями в тирах і на виїздах, і гарантовано прослужать Вам не один рік, а при правильній експлуатації – довічно!

Звичайно можна зробити його своїми руками, але ми радимо бути обережними з такими речами, адже арбалет, хоч і не вважається зброєю при силі натягу дуги до 20 кг, але все ж ніяк не іграшка. Краще покластися на налагоджене виробництво з досвідченими фахівцями та інженерами.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяВидеограф
Следующая статьяКвіткова вітрина

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here