Схоже, що в сучасному високотехнологічному світі єдиними небезпечними професіями залишаються поліцейські і фахівці зі знешкодження бомб. Однак в список найнебезпечніших професій потрапили набагато більш приземлені професії.
Більшість людей не усвідомлюють, як багато професійних небезпек існує в світі. Все, що здається мирською, pro window cleaning, і не дуже високооплачуваною роботою, може виявитися дуже небезпечним. Ось чому іноді прості послуги та продукти можуть коштувати дорожче, ніж ви очікуєте, оскільки ризик враховується у вартості.

 1. Лісозаготівельні Робітники
  Ці люди проводять свої робочі дні, працюючи з важкою технікою. Щороку в США помирає близько 100 лісозаготівників з 100 000. Крім важкої техніки, факторами ризику є погана погода і великі висоти.
 2. Рибак
  Коли мова заходить про заробляння грошей на риболовлі, це далеко не веселе і розслаблююче проведення часу. Рибалки можуть зіткнутися з поганим спорядженням і штормовою погодою. Це друга за небезпекою робота в країні. Щороку близько 80 американських рибалок з 100 000 вмирають під час роботи.
 3. Робітники На Даху
  Хлопці, які встановлюють і ремонтують вашу дах, роблять небезпечну роботу. Водоспади є основною причиною загибелі людей серед покрівельників. Погана погода і проблеми з обладнанням доповнюють статистику. Приблизно 47 з кожних 100 000 покрівельників помирають щороку.
 4. трудівник
  Фермери і власники ранчо проводили довгі години на сонці і під дощем. Вони мають справу з важкою технікою, що часто призводить до смертельних травм. Близько 27 з 100 000 сільськогосподарських робітників щорічно вмирають.
 5. таксист
  Бути на дорозі протягом декількох годин на день-це важка робота, яка призводить до багатьох смертельних випадків. Погана погода, інтенсивний рух і п’яні водії підвищують ризик нещасних випадків. Ці працівники також відвідують дуже кримінальні райони. Приблизно 18 з 100 000 таксистів щорічно вмирають.
 6. Миючі Засоби Для Вікон
  Мийка вікон-дуже ризикована Професія. Травми зустрічаються досить часто, так як прибиральники працюють з технікою, в погану погоду і на висоті. Більшість фахівців з миття вікон захищені від негоди і падінь, проте смертельні випадки все ж відбуваються. Близько 15 нью-йоркських мийників вікон падають щодня.
ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКвіткова вітрина
Следующая статьяCаксофон

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here