Наша компанія виконує недорого послуги вантажоперевезення:
перевезення вантажу
перевезення речей
доставка меблів
перевезти диван
перевезення холодильника
вивіз будівельного сміття
перевезення піаніно
перевезення офісу
перевезти ліжко
перевезення будматеріалів
Послуги вантажників
Для вантажоперевезень є вантажні автомобілі об’ємом від 5 до 30 м.куб., вантажопідйомністю від 1 до 5 тонн, довжиною кузова від 2 до 6 метрів. Автомобілі в хорошому стані, комфортабельні іномарки. Також є для вантажоперевезення Газель бортова тентова. У нас найкращі грузоперевозки.

Телефонуйте і наші диспетчери вантажоперевезень з радістю підберуть для Вас транспорт за Вашими вимогами і бюджету. Ми гарантуємо вам: перевезти вантаж, подати авто в строк, справний вантажний транспорт і тверезих вантажників.

Так важливо доставити вантаж в цілісності й схоронності, без єдиної подряпини. Це під силу тільки професіоналам у сфері послуг з вантажоперевезень в Києві. Саме такою компанією є «Вантажне таксі Києва».

Доступна ціна на вантажоперевезення Київ дає нашим клієнтам економити на вантажоперевезеннях і в подальшому звертатися до нас знову. Ми постійно досліджуємо ринок на предмет ціноутворення. На сьогоднішній день в нашій транспортній компанії вантажоперевезення по Києву недорого. З нами вигідно!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here