З її солодким смаком, м’яким вершковим маслом консистенція і мускусні відтінки, це не дивно, чому Христофор Колумб назвав папайю «фруктом ангелів». Цей фрукт має високу поживну цінність, надаючи безліч переваг для здоров’я. Завдяки своїм сильним протизапальним властивостям папайї може використовуватися як потужний засіб для лікування безлічі проблем зі здоров’ям, включаючи рак, рівень цукру в крові, хвороби серця, виразки і проблеми з травленням.

Але, можна припустити, що все це час, коли ти їв папайї, який Ви використовували, щоб викинути його насіння, не маючи поняття, що насправді насіння є ті, які роблять цей фрукт дуже вигідна.

Отже, тепер, коли ви знайомі з тим, що насіння папайї може забезпечити безліч переваг для здоров’я, ви можете почати їсти все фрукти і користуватися його благами!

Користь для здоров’я насіння папайї
Поліпшувати Травлення

Папайя вважається надзвичайно корисним для поліпшення функції травної системи. Насіння цього фрукта володіють потужним протипаразитарні та антибактеріальні властивості, відповідальні за фруктами, здатність усувати шкідливі мікроорганізми з кишкового тракту.

Крім того, ми повинні відзначити, що цей фрукт володіє потужним анти-патогенні властивості, так що їли тільки 1 столову ложку насіння папайя може допомогти Вам з харчовим отруєнням в ту сторону, яка вб’є бактерії, які викликають проблему.

Запобігти Рак

Насіння папайї мають фенольних сполук і флавоноїдів в його утримання, які були визначені як природні антиоксиданти, які володіють здатністю уповільнювати ріст пухлинних клітин. У фитонутриентов изотиоцианат може запобігти рак молочної залози, простати, легенів і раку товстої кишки.

Детоксикації Печінки

Протягом багатьох років, традиційна Китайська Медицина вже давно використовує насіння папайї для видалення шкідливих токсинів з організму і таким чином покращує життєдіяльність печінки.

Ряд досліджень стверджують, що папайя може бути значно корисно для людей, які страждають від жирової дистрофії печінки (цироз печінки). Регулярне вживання 1 столової ложки насіння папайї в день може допомогти вам у детоксикації вашої печінки. Однак ви повинні зробити деякі дієтичні і зміни способу життя так само, як кинув пити, так що ви можете отримати кращі результати.

Детоксицирует Нирки

Насіння папайї також дуже корисні для детоксикації нирок. У зв’язку з їх протизапальними і бактерицидними властивостями, вони здатні захистити ваші нирки від токсин-індукованого запалення.

Знизити Високий Кров’яний Тиск

За даними багатьох досліджень, проведених на лабораторних щурах, плоди папайї можуть забезпечити значні поліпшення в здоров’ї серцево-судинної системи. Carpaine-а з’єднання, яке знайшли у весь плід, включаючи його насіння та листя, які виявляться ефективними для зниження діастолічний, систолічний і середній артеріальний тиск (САТ).

Зменшити Запалення При Запальних Захворюваннях

Потужні ферменти папаїн і хімопапаїн і потужні анти — запальні властивості роблять ці чудові насіння, дуже корисними для боротьби із запаленнями в організмі, таких як астма, подагра, біль у суглобах, і артрит.

Природний Контрацептив

Протягом багатьох років, Індійська культура використовувала насіння папайї як форма природної контрацепції. У разі, якщо ви хочете завагітніти, слід уникати вживання насіння папайя. Дослідження проведені на щурах-самцях, які були їдять насіння папайї протягом деякого періоду часу стверджують, що виробництво сперми був знижений.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here